Keyifli Zamanlar için Keyifli Mekanlar

Biz Kimiz?

Evre mimarlık ve görsel iletişim hizmetleri,2015 yılında iç mimar Merve Üstün ve iç mimar Emre Üstün tarafından kurulan bir tasarım ofisidir. Önceleri pastane, cafe ve fırın, unlu mamulleri ağırlıklı çalışan firma, bu süreç içinde konut, otel, market ve cami gibi genel mekan kullanımlı tasarımlarında da faaliyetlerini sürdürdü.

2015 yılından beri iki kardeş tarafından yürütülen evre mimarlık, yurt içi ve yurt dışında bir çok mekan tasarımına imza attı. Tasarım kriterlerine kattığı kaliteyi, insan duygusu ve yaşam trendleriyle birleştirip,mekan tasarımı anlayışına yeni bir fark kattı. Amacımız dünyanın her noktasındaki müşterilerimize projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir.

Projeye Nasıl Başlıyoruz ?

Ele aldığımız projenin ilk aşamasında işe, tüketici profilini belirleyerek müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda marka kimliği oluşturmakla başlar. Sonraki aşamada, bir araya gelmiş farklı disiplinlerden tasarımcılarla birlikte marka konseptine uygun olarak, mekana ait isim oluşturma, logo, desen, tüm basılı öğeler ve buna benzer tüm grafik ve artwork çalışmalarıyla birlikte her türlü paket servis ve tekstil ürünleri, kıyafet tasarımı ile kurumsal kimlik oluşturur. Bütün bu marka ve kurumsal kimlik oluşuma sürecinde ortaya çıkan konsepti mimaride geliştirip, mekanı oluşturan tüm görsel ögeleri aynı dil birliğinde ele alarak mekan tasarımı yapar.

Uygulama Projesi Hizmetleri’ni, her ölçekteki tasarım için, ulusal ve uluslararası mimari ve iç mimari tasarım ofisleri ile işbirliği yaparak gerçekleştirir. Bu hizmet kapsamında,tasarım odaklı yaklaşımı ile uluslararası standartlarda hazırlanmış, en ince detayına kadar imalata hazır hale getirilmiş projeler üretir. Ön keşif, metraj listeleri, malzeme kitapçıkları ve ihale dokümanları da bu hizmetler kapsamında hazırlanır.

Proje Yönetimi Hizmetleri’ni ise, yatırımcının prensipleri doğrultusunda,yavan proje sürecinden başlayarak, imalatların sonlanmasına dek sürdürür. Amacı; yatırımcı öncelikleri doğrultusunda, kapsam, süreç, maliyet ve kalite yönetimi yaparak en verimli ürünü hayata geçirmektir.

Hayal ettiğiniz yaşam alanları için; iletişime geçin...